Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč. Při nákupu do 1 999 Kč je cena dopravy službou Zásilkovna 79 Kč.
Neohodnoceno

Inteligentní čistička vzduchu Olansi

Čistička vzduchu 7 stupňové čištění vzduchu, 5 druhů odnímatelných pevných filtrů, UV lampa o vlnové délce 365 nanometrů, negativní Anion Ionizátor, citlivý a inteligentní senzor kvality ovzduší, dálkové ovládání.

Můžeme doručit do:
15.5.2019
1-2 týdny
Kód: XDHS203
Značka: Olansi
9 290 Kč –15 % 7 890 Kč 6 521 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Výška: 650 mm
Šířka: 370 mm
Hloubka: 195 mm
Doporučený prostor: 20-60 m²
Hlučnost: 29/38/48 dB
Napětí: 220 V
Kmitočet: 50 Hz
cistickaolansi
ZdarmaZdarma 9 290 Kč –15 %

121Inteligentní čistička vzduchu Olansi


Čistička vzduchu Olansi určitě patří do nezbytné výbavy domácnosti, pokud máte doma alergika nebo vás trápí jiné dýchací problémy. Efektivně odstraňuje polétavý prach, formaldehyd a jiné toxické látky. Taktéž likviduje bakterie, mikroby, roztoče, pyly, alergeny a jiné škodlivé látky, které nás běžně obklopují. Zlepšuje dýchání a čistí ovzduší od škodlivých původců nemocí. Využít se dá jak v domácnosti, tak i kanceláři, školním zařízení nebo lékařském prostředí. Výhodou je i snadná manipulace, údržba, velmi tichý provoz a nízká hmotnost pro bezproblémové přenášení.

 

Klíčové vlastnosti čističky

ico-vse-ok Rychlost filtrace až 320 m3/h – CADR (množství vyčištěného vzduchu)
ico-vse-ok Odstraní až 99,9 % polétavého prachu. PM 2,5 (částice menší než 2,5 mikrometru)
ico-vse-ok Vyčistí až 93,5 % těkavých organických látek. TVOC (těkavé organické látky v ovzduší)
ico-vse-ok 7stupňové čištění vzduchu
ico-vse-ok 5 druhů odnímatelných
ico-vse-ok Velmi snadná výměna jednotlivých filtrů
ico-vse-ok Vypínatelná funkce ionizátoru a UV lampy

 

 

Jednoduché ovládáník06-2

K ovládání slouží dotykový panel i dálkové ovládání, takže nemusíte vstávat z postele a pohodlně si aktivujete noční režim. Hlučnost se omezí na pouhých 29 dB pro pohodlný spánek. Výhodou je dětský zámek či Smart režim, který nastaví optimální program. Panel zobrazuje úroveň znečištění polétavého prachu (PM 2,5) v reálném čase pomocí třech různých barev na displeji.

 

 

 

 

 

 

Unikátní sedmistupňová filtrace

Vyspělá sedmistupňová filtrace udrží ve vaší domácnosti trvale čistý vzduch. Ten zásadně ovlivňuje životní pohodu, ať už po zdravotní či psychické stránce. Čistička je vhodná do místností o velikosti 20–60 m2. Filtry zlikvidují poletující prach s úspěšností 99,9 %, ale také zbaví vzduch škodlivého formaldehydu a jiných toxických látek.

 

 OLS-K06-2  

 

1201

Popis všech filtrů, které čistička obsahuje

Hliníkový filtr - zachycuje větší prachové částice – vlasy, chlupy zvířecí srsti, pyl a jiné hrubé nečistoty, které znečišťují ovzduší. Filtr je omyvatelný.
Katalytický filtr (fotokatalyzátorový) - funguje jako účinný katalyzátor, který při pokojové teplotě rozkládá formaldehyd, benzen, čpavek a jiné toxické látky. Ty nás běžně obklopují v každé domácnosti. Uvolňují se např. z nábytku, koberců, závěsů, ložního prádla apod. Zároveň likviduje bakterie a viry, aniž by docházelo k sekundárnímu znečištění.
Formaldehydový filtr - obsahuje netoxické nanokrystaly a v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. Testy tohoto filtru ukázaly vynikající výsledky. 90 % formaldehydu bylo odstraněno během 1 hodiny v místnosti o velikosti 30 m3. Tento filtr je navíc schopen regenerace.
Antibakteriální filtr - je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie (import USA). Tento 5 mikronový filtr má mnoho vlastností. Likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Taktéž zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy, čímž zajišťuje výstup čistého vzduchu.
HEPA filtr - je vyroben z mikrovlákna a je schopen zachytit částice o průměru větším než 20 nanometrů, což jsou např. plísně, bakterie, viry, alergeny a pevné prachové částice s úspěšností až 99,9 %. HEPA filtr je zkratka pro "High Efficiency Particulate Air filter", což znamená vysoce efektivní filtr vzduchových částic a původně byl vyvinut pro americkou NASA. Běžně se využívá i ve zdravotnictví a farmacii.
UV lampa - ultrafialové záření o vlnové délce 365 nm rozbíjí vazby DNA všech bakterií, čímž dochází k dokonalé sterilizaci vzduchu. Zároveň slouží k pročištění vzduchu, přičemž eliminuje cigaretový kouř a zápach plísní v místnosti. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.
Ionizace - uvolňováním záporně nabitých kyslíkových iontů se výrazně zvyšuje kvalita ovzduší. Další výhodou použití této funkce je eliminace kladně nabitých částic – prachu, bakterií, virů, kouře apod. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

 

 

 

olansi23

olansicisticka

 

01 

 

 

Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace k produktu,

neváhejte nás kontaktovat.