Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč. Při nákupu do 1 999 Kč je cena dopravy službou Zásilkovna 79 Kč.
Neohodnoceno

Ionizační čistička vzduchu do auta s HEPA filtrem

Čističku vzduchu stačí zapojit do zapalování a nechat pracovat. Do vzduchu uvolňuje iontové částice, které vzduch pročišťují a vážou na sebe prachové částice. Také obsahuje účinný HEPA filtr vyrobený z mikrovlákna, který díky své struktuře dokáže zachytit škodlivé částice a z čističky se tak dostane jen čistý vzduch.

Na dotaz
Kód: XDHS202
Značka: Olansi
1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Výška: 170 mm
Šířka: 74 mm
Hloubka: 74 mm
Příkon: 3 W
Maximální hlučnost: 40 dB

Dopřejte si čerstvý vzduch i na cestách

Čistička vzduchu Olansi je jako stvořená do vašeho rodinného vozidla. Čističku vzduchu stačí zapojit do zapalování a nechat pracovat. Zvládne vyčistit až 7 m³ vzduchu za hodinu provozu. Obsahuje účinný 360° HEPA filtr vyrobený z mikrovlákna, který díky své struktuře dokáže zachytit škodlivé částice a z čističky se tak dostane jen čistý vzduch. Kvalitu vzduchu podporuje také ionizátor uvnitř čističky. Do vzduchu uvolňuje iontové částice, které vzduch pročišťují a vážou na sebe prachové částice.

Čističky vzduchu jsou dnes v domácnostech docela běžné, proč si nedopřát čistý vzduch i v autě? Díky účinnému 360° HEPA filtru ze vzduchu odstraňuje prachové částice, formaldehyd a benzen. Čistička vzduchu je vybavena také ionizátorem, ten do vzduchu vypouští záporné ionty, které na sebe vážou prachové částice. V autě pak proudí krásně svěží vzduch.

Vlastnosti čističky vzduchu Olansi

- Čistička vzduchu vyrobená z pevného ABS plastu
- 360° HEPA filtr vyrobený z mikrovlákna
- Napájení přes 12V autozapalovač
- Hlučnost max. 35 dB
- Hmotnost 250 g
- V balení nabíječka do auta

 

K05A_01K05A_04K05A_05K05A_07