5 hodnocení

Generátor molekulárního vodíku

Objevte zázrak 21. století. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku snižuje výskyt mitochondriálních poruch. Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také již lékařského výzkumu v oblasti zdraví.

Můžeme doručit do:
21.3.2019
Skladem (> 5 ks)
Kód: XDHS200
Značka: Olansi
4 890 Kč 4 041 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory vodíkové vody
Záruka: 2 roky
Objem lahve: 280 ml
Hmotnost: 320 g
Výška: 230 mm
Šířka: 70 mm
Nabíjení: USB
Kapacita baterie: 1200 mA
Oxidační hodnota: -245 mV
Koncentrace vodíku: 1000 - 1200 ppb
hydrogen water bottle b
Tip
ZdarmaZdarma

K čemu slouží lahev na molekulární vodík

Díky praktické a snadno přenosné vodíkové lahvi budete mít vodu obohacenou molekulárním vodíkem vždy u sebe. Stačí ji doma nabít podobně, jako nabíjíte mobil, a vzít s sebou do práce, do posilovny i třeba na výlet. Kdekoli do ní natočte vodu z kohoutku a jedním stiskem tlačítka spusťte elektrolýzu, která trvá cca 5 minut. Takto upravená voda působí v těle jako silný antioxidant. Vůbec nejlepších výsledků dosáhnete, pokud zelektrolyzujete vodu, kterou jste předem přefiltrovali.

 

lahev83Proč používat lahev na molekulární vodík?

Při elektrolýze spolu dva atomy vytvoří vazbu a vznikne tak velmi malá, ale mocná molekula vodíku. Takto upravený vodík snadno proniká hluboko do lidského organismu, a to až do samotných buněk. Každá molekula si nese extra elektrony a dokáže díky tomu vyhledat, rozeznat a eliminovat nejrůznější volné radikály v našem těle. Navíc oproti ostatním antioxidantům se při eliminaci nebezpečných kyslíkových radikálů s kyslíkem spojí (H2+O) a vznikne neutrální voda, která tělo bezpečně opustí. Nevznikají tak žádné jiné "zbytkové" volné radikály. Voda obohacená molekulárním vodíkem současně vyrovnává hormonální nerovnováhu, podporuje krevní oběh a metabolismus, je prospěšná pro střeva a žaludek. Rozsáhlé výzkumy potvrdily velkou prospěšnost u pacientů s diabetes I. i II. typu. Především ale napomáhá zlepšení obnovy buněk, a čím více ji budete pít, tím více budete brzdit stárnutí. Vodou si můžete například i omývat obličej.

Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.

 

Jaké jsou hlavní výhody této lahve:

ico-vse-ok Antioxidační schopnosti

ico-vse-ok Posiluje imunitu

ico-vse-ok Zlepšuje stav tuků i cukrů u klientů s diabetem

ico-vse-ok Zlepšuje hladinu cholesterolu

ico-vse-ok Zlepšuje vitalitu a snižuje únavu

ico-vse-ok Urychluje regeneraci svalů, působí proti stárnutí organismu

ico-vse-ok Výrazně urychluje regeneraci po sportu či fyzické zátěži

ico-vse-ok Redukuje záněty a zanícení, urychluje hojení u pacientů v pooperačním stavu

ico-vse-ok Napomáhá při léčbě těchto nemocí: zánět slinivky břišní, záněty jater, záněty střev, autoimunitní choroby (alergie).

ico-vse-ok Dále napomáhá i při léčbě: metabolického syndromu, obezity, reguluje krevní tlak, nespavost, záněty kloubů nebo také překyselení organismu.

  logo5

 

HYB_01HYB_05HYB_06HYB_07HYB_08HYB_09HYB_10HYB_11HYB_12HYB_14HYB_15HYB_16

 

 

Generátor molekulárního vodíku