9 hodnocení

Generátor vodíkové vody

Objevte zázrak 21. století. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku snižuje výskyt mitochondriálních poruch. Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také již lékařského výzkumu v oblasti zdraví.

Můžeme doručit do:
21.3.2019
Skladem (> 5 ks)
Kód: XDHS201
Značka: Olansi
5 390 Kč 4 455 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory vodíkové vody
Záruka: 2 roky
Výška: 275 mm
Šířka: 70 mm
Kapacita baterie: 1000 mA
Hmotnost: 320 g
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Objem lahve: 500 ml
Oxidační hodnota: -245 mV
Koncentrace vodíku: 1000 - 1200 ppb

K čemu slouží lahev Olansi

Díky vodíkové láhvi Olansi budete mít vodu obohacenou molekulárním vodíkem vždy u sebe. Stačí ji doma nabít podobně, jako nabíjíte mobil, a vzít s sebou do práce, do posilovny i třeba na výlet. Kdekoli do ní natočte vodu z kohoutku a jedním stiskem tlačítka spusťte elektrolýzu. Takto upravená voda působí v těle jako silný antioxidant. Vůbec nejlepších výsledků dosáhnete, pokud zelektrolyzujete vodu, kterou jste předem přefiltrovali.

 

lahev54Proč používat láhve Olansi na molekulární vodík?

Při elektrolýze spolu dva atomy vytvoří vazbu a vznikne tak velmi malá, ale mocná molekula vodíku. Takto upravený vodík snadno proniká hluboko do lidského organismu, a to až do samotných buněk. Každá molekula si nese extra elektrony a dokáže díky tomu vyhledat, rozeznat a eliminovat nejrůznější volné radikály v našem těle. Navíc oproti ostatním antioxidantům se při eliminaci nebezpečných kyslíkových radikálů s kyslíkem spojí (H2+O) a vznikne neutrální voda, která tělo bezpečně opustí. Nevznikají tak žádné jiné "zbytkové" volné radikály. Voda obohacená molekulárním vodíkem současně vyrovnává hormonální nerovnováhu, podporuje krevní oběh a metabolismus, je prospěšná pro střeva a žaludek. Rozsáhlé výzkumy potvrdily velkou prospěšnost u pacientů s diabetes I. i II. typu. Především ale napomáhá zlepšení obnovy buněk, a čím více ji budete pít, tím více budete brzdit stárnutí. Vodou si můžete například i omývat obličej.

Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.

 

Jaké jsou hlavní výhody lahve Olansi:

ico-vse-ok Antioxidační schopnosti

ico-vse-ok Posiluje imunitu

ico-vse-ok Zlepšuje stav tuků i cukrů u klientů s diabetem

ico-vse-ok Zlepšuje hladinu cholesterolu

ico-vse-ok Zlepšuje vitalitu a snižuje únavu

ico-vse-ok Urychluje regeneraci svalů, působí proti stárnutí organismu

ico-vse-ok Výrazně urychluje regeneraci po sportu či fyzické zátěži

ico-vse-ok Redukuje záněty a zanícení, urychluje hojení u pacientů v pooperačním stavu

ico-vse-ok Napomáhá při léčbě těchto nemocí: zánět slinivky břišní, záněty jater, záněty střev, autoimunitní choroby (alergie).

ico-vse-ok Dále napomáhá i při léčbě: metabolického syndromu, obezity, reguluje krevní tlak, nespavost, záněty kloubů nebo také překyselení organismu.

  logo5

 

HTB1sp1HTB1sp2HTB1sp3

 

 

Generátor vodíkové vody