Neohodnoceno

Pleťová voda proti stárnutí Eau de KI

Stejně jako průzračná voda tekoucí z nevyčerpatelného pramene, Eau de Ki (Voda Ki) dodává vaší pleti nesrovnatelnou svěžest, znamení věčné krásy. Tajemství tohoto elixíru krásy se zrodilo ze setkání a propojení dvou světů.

Můžeme doručit do:
28.3.2019
Do 7-10 dnů
Kód: 129
Značka: Sankodo
4 054 Kč 3 350 Kč bez DPH
eau de ki
Tip

Krásná pleť je odrazem vnitřního klidu a vyrovnanosti


Naše pleť „žije” a cítí veškeré naše emoce. V pleti se zrcadlí mládí, ale také to, v jakém se nacházíme fyzickém a psychickém stavu. Mladá svěží pleť je pletí zdravou. Naše pokožka funguje jako jakýsi barometr, který nás upozorní,  že došlo k nějakému napadení organismu. Během času přirozeně dochází ke změnám naší pokožky, ale za stárnutí pleti mohou rovněž následující faktory:

  • oxidace buněk, kterým chybí kyslík
  • suchá pokožka z důvodu snižujícího se obsahu vody v buňkách, což působí dále změny v přirozeném procesu hydratace
  • fyziologické ztenčení pokožky z důvodu oslabení funkce tvorby buněk v závislosti na věku.
  • fyziologické ztenčení pokožky, která se postupem času a s přibývajícím věkem neustále ztenčuje
  • UV paprsky a záření, které pokožce škodí, pokud není dostatečně chráněna

Pokud tedy dnes známe příčiny způsobující stárnutí, můžeme jim čelit a bojovat proti nim. Budeme-li o svou pokožku správně pečovat, můžeme stárnutí oddálit. Eau de Ki (Voda Ki) vám pomůže udržovat zářivou, svěží a mladistvou pokožku a bojovat se známkami stárnutí.

Tajemství Eau de Ki (Vody Ki) je blahodárnost přírodních přísad a ingrediencí získaných od našich předků z Asie.

Eau de Ki (Voda Ki) obsahuje 8 přírodních a léčivých přísad původem z Asie a 4 aromatické rostliny pocházející ze západu.

Výborné znalosti přírodních přísad a mnohaletý výzkum v naší laboratoři umožnily společnosti Sankodo vytvořit harmonické sladění těchto přírodních složek získaných od předků.

Eau de Ki (Voda Ki) je pomalu připravována podle tradičního japonského rituálu. Západní a východní přísady na sebe vzájemně působí po dobu trvající déle než šest měsíců při louhování, aby mohl být co nejvíce využit výtažek těchto přírodních látek s propojením jejich bohatství.

Eau de Ki (Voda Ki) je dokonalé spojení asijských léčivých přísad a výtažků vzácných bylin. Eau (Voda) a Ki jsou dva základní a nezbytné prvky pro život v Japonsku. Ki je životní energie a voda je vše, co je tekuté. Eau de Ki (Voda Ki) tedy představuje dokonalou rovnováhu mezi těmito dvěma prvky, díky nimž bude vaše pleť nádherná navždy.

Díky tomuto nektaru Eau de Ki (Voda Ki) poskytne pokožce přírodní obnovu založenou na vlastní síle a dodá jí mladistvost a svěžest.