Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč. Při nákupu do 1 999 Kč je cena dopravy službou Zásilkovna 79 Kč.
Neohodnoceno

WoldoHealth Černý kmínový olej z Egypta 180 cps.

Černý kmín má protizánětlivé vlastnosti. V případě alergií může pomoci zmírnit příznaky, jako je svědění očí, nosu a krku, podráždění sliznic a postižených oblastí. Studie prokázaly snížení alergických reakcí při užívání oleje z černého kmínu až o 70%. Má pozitivní účinek na organismus, vysoký krevní tlak, zažívací problémy, nespavost, vypadávání vlasů nebo slabý imunitním systém.

Můžeme doručit do:
25.4.2019
Skladem
Kód: XDHS213
Značka: WoldoHealth®
629 Kč 547 Kč bez DPH

 

Černý kmínový olej v kapslích s vitamínem E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Černý kmín má protizánětlivé vlastnosti.

Černý kmínový olej v kapslích s vitamínem E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Černý kmín má protizánětlivé vlastnosti. V případě alergií může pomoci zmírnit příznaky, jako je svědění očí, nosu a krku, podráždění sliznic a postižených oblastí. Studie prokázaly snížení alergických reakcí při užívání oleje z černého kmínu až o 70%. Má pozitivní účinek na organismus, vysoký krevní tlak, zažívací problémy, nespavost, vypadávání vlasů nebo slabý imunitním systém. Černý kmín dále pomáhá při akné nebo kožních onemocnění. Je to osvědčený a přírodní doplněk, který funguje přirozeně zevnitř organismu. Je to sílný antioxidant, který také působící blahodárně na rány a popáleniny. Také může pomáhat při pročištění a detoxikaci organismu, dále působí proti nachlazení nebo při žaludečních a střevních problémech. Složení: Černý kmínový olej (kvalita kbA) 67,1%, želatina (hovězí), zvlhčovadlo: glycerol, koncentrát RRR-α-tokoferolu. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

ČERNÝ KMÍNOVÝ OLEJ V KAPSLÍCH S VITAMÍNEM E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PŘÍRODNÍ PROSTŘEDEK má analgetické, protizánětlivé a léčebné vlastnosti. V případě alergií může pomoci zmírnit příznaky, jako je svědění očí, nosu a krku, podráždění sliznic a postižených oblastí. Studie prokázaly snízení alergických reakcí při užívání oleje z černého kmínu až o 70%. Má pozitivní účinek na organismus neurodermitis, vysoký krevní tlak, zažívací problémy, nespavost, vypadávání vlasů nebo slabý imunitní systém, může podporovat denní léčbu a vést k pozitivní změně

PRO ZLEPŠENÍ KŮŽE A POKOŽKY Pro akné, pupínky nebo kožní onemocnění je to osvědčený přírodní prostředek, který funguje přirozeně zevnitř organismu. Je to antioxidant, dezinfekce, léčebná síla oleje v procesu hojení také působící blahodárně na rány a popáleniny.

NATURAL LÉČBA přírodní čistící a detoxikační léčba, dále působí proti nachlazení nebo při žaludečních a střevních problémech. Balení obsahuje 180 kapslí, při dávkování 2x denně, Vám kapsle vydrží  90 dní.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

INGREDIENCE
Černý kmínový olej (kvalita kbA) 67,1%, želatina (hovězí), zvlhčovadlo: glycerol, koncentrát RRR-α-tokoferolu
 
INSTRUKCE 
Skladování:  Uchovávejte v suchu do 25 stupňů mimo dosah malých dětí. Vezměte 2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny
 
DOPRUČENÍ
 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jde o doplněk stravy, nemůže být používán jako náhrada pestré stravyČerný kmínový olej v kapslích s vitamínem E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.